Register me / Log In
DOGTREKKING.cz

Results for race Dogtrekking za pokladem Voka IV. z Holštejna


LONG


DTM1

Order Surname, name Time

1

Kadlec, Tomáš
Duci
Belgický ovčák
Start Finish Average speed Whole time
Fr 09:00 Fr 19:59 8.01 km/h 10:59

2

Jurča, Petr
Korýš
Kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:48 Fr 20:25 6.98 km/h 12:36:10

3

Adámek, Zbyněk
Largo
AH
Start Finish Average speed Whole time
Fr 08:00 Fr 22:11 6.21 km/h 14:10:20
4 Valdhans, Michal
May Surprise Stormyth
Aljašský malamut
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:09 Sa 01:27 4.81 km/h 18:18
5 Novotný, Matěj
Lysek
Kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:43 Sa 03:43 4.4 km/h 19:59:50
6 Čížek, Jan
Cynthia
Apenzellský salašnický pes
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:19 Sa 05:04 4.05 km/h 21:45
7 Strašil, Miroslav
Isabel fon Bubák
AAW-ČSV
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:47 Sa 12:26 3.07 km/h 28:38:20
8 Bomer, Lukáš
Agavero Cofi Capito
Australský ovčák
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:33 Sa 12:26 3.05 km/h 28:52:40
9 Egg, Jiří
Archiebald
Bílý švýcarský ovčák
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:06 Sa 12:53 2.96 km/h 29:46:10
10 Vejtasa, Vojtěch
Mája
SH
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:31 Sa 17:12 2.61 km/h 33:40:10
11 Brabec, Roman
Akkon + Beruška
ČSV
Start Finish Average speed Whole time
Fr 08:03 Sa 18:40 2.54 km/h 34:36:10
12 Bolehovský, Libor
Angie Akruko
Chodský pes
Start Finish Average speed Whole time
Fr 09:00 Sa 21:34 2.41 km/h 36:34

DTW1

Order Surname, name Time

1

Pichrtová, Lucie
Bambulka
kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:05 Fr 20:25 6.61 km/h 13:19:10

2

Kratěnová, Zuzana
Csoki junior
Mudi
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:15 Fr 22:34 5.75 km/h 15:19

3

Foralová, Anna
Rufi
border teriér
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:03 Sa 03:42 4.26 km/h 20:38:45
4 Jandeková, Nela
Grey Hunter Miraja
Saarloosův vlčák
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:02 Sa 05:02 4 km/h 21:59:20
5 Dluhošová, Zuzana
Andronica Yantarni
Aljašský matlamuth
Start Finish Average speed Whole time
Fr 08:10 Sa 07:12 3.82 km/h 23:01:20
6 Wáwrová, Luisa
Freyja
Beauceron
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:43 Sa 07:11 3.75 km/h 23:27:20
7 Hotovcová, Eliška
Buddy Amico di Boemia
Krátkosrstá kolie
Start Finish Average speed Whole time
Fr 08:16 Sa 12:27 3.12 km/h 28:10:50
8 Stejskalová, Soňa
Bewitched Bastien
Bearded Collie
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:06 Sa 12:53 2.96 km/h 29:46:10
9 Rafajová, Alena
Merlin
MOK
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:24 Sa 16:48 2.64 km/h 33:23:20
10 Kašparová, Věra
Čert
chodský pes
Start Finish Average speed Whole time
Fr 09:00 Sa 21:34 2.41 km/h 36:34
11 Pácaltová, Martina
Berry
Kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:56 Sa 22:57 2.26 km/h 39:00:10
12 Vokálová, Pavla
Ebby
kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:56 Sa 22:57 2.26 km/h 39:00:40

DTM2

Order Surname, name Time

1

Barák, Roman
Athos z Vlčího dubu
ČSV
Start Finish Average speed Whole time
Fr 08:01 Fr 22:10 6.22 km/h 14:09

2

Koláček, Patrik
Osman Jantar Devil
Maďarský ohař krátkosrstý
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:55 Fr 22:32 6.03 km/h 14:36:20

3

Davidov, Martin
Gaia, Agi
-
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:29 Fr 22:32 5.85 km/h 15:02:20
4 Vala, Viktor
Vincent Vega
AAW - Aljašsko-australský dřevorubecký pes
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:35 Sa 00:14 5.29 km/h 16:38:20
5 Šeda, Jan
Hick Sideric Miks
-
Start Finish Average speed Whole time
Fr 08:06 Sa 03:40 4.5 km/h 19:33:40
6 Školník, Pavel
Airy z Litavské kotliny
ČSV
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:41 Sa 05:08 4.11 km/h 21:26:10
7 Šikuta, Erik
Fredy z Velvar
KAO + NO
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:10 Sa 05:31 3.94 km/h 22:20:20
8 Keprta, Miroslav
Archie Borimar
PRT
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:22 Sa 13:43 2.9 km/h 30:20:20
9 Soudek, Vojta
Tara
STP
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:11 Sa 14:19 2.83 km/h 31:07:50
10 Vejtasa, Michal
Dellin
SH
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:31 Sa 17:12 2.61 km/h 33:40:30
11 Mrňous, Jaroslav
Aron
kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Fr 08:20 Su 00:59 2.16 km/h 40:38:50

DTW2

Order Surname, name Time

1

Wáwrová, Eva
Irelia
Beauceron
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:44 Sa 01:27 4.97 km/h 17:43

2

Křováková, Hana
Alischa z Divoké Třešňovky
Hovawart
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:34 Sa 03:42 4.37 km/h 20:07:50

3

Kadlecová, Pavla
Sára
Sibiřský Husky
Start Finish Average speed Whole time
Fr 09:00 Sa 05:08 4.37 km/h 20:08
4 kočí, monika
Fifinka a Kenny
kříženci
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:05 Sa 05:02 4.01 km/h 21:56:50
5 Veselá, Alena
Beruška + Brita
Aljašský malamut
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:41 Sa 07:10 3.75 km/h 23:29:18
6 Andrlová, Dagmar
AURA Stella Amica
curlycoatedretriever
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:08 Sa 09:57 3.28 km/h 26:49
7 Suchardová, Jana
Doktor Srdcové Eso + Aimy z Archy
AUO + SSH
Start Finish Average speed Whole time
Fr 08:01 Sa 12:27 3.1 km/h 28:25:45
8 Keprtová, Blanka
Cora
Pyrenejský knírač
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:22 Sa 13:43 2.9 km/h 30:20:10
9 Novotná, Kateřina
BONGO
rhodesian ridgeback
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:31 Sa 14:25 2.85 km/h 30:54:30
10 Růžičková, Jitka
Jenny, Neli
AUO
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:28 Sa 16:05 2.7 km/h 32:36:20
11 Vlčková, Marcela
Corin
ČSV
Start Finish Average speed Whole time
Fr 08:03 Sa 18:03 2.59 km/h 33:59:40
12 Mikolášová, Šárka
Barča, Lada, Daša, Galka, Johan
hasky
Start Finish Average speed Whole time
Fr 07:00 Su 08:20 1.78 km/h 49:19:20

MID


Muži 1

Order Surname, name Time

1

Čada, Radomír
Ezro Locura
MOK
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:30 Sa 12:41 8.32 km/h 05:10:10

2

Řezáč, Martin
Suki
Sibiřský Husky
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:33 Sa 13:05 7.79 km/h 05:31:10

3

Swaczyna, Radek
Bono
český strakatý pes
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:16 Sa 12:50 7.73 km/h 05:33:40
4 Jochec, Tomáš
Jerry
AUO
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:13 Sa 13:26 6.92 km/h 06:13
5 Miko, Michal
Jessie - Slovensky kopov, Ela - najrychlejsi krizenec
-
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:15 Sa 14:44 5.76 km/h 07:28:10
6 Dvořák, Jirka
Kejty
Německý Ovčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:23 Sa 16:23 4.77 km/h 09:00:40
7 Dermek, Juraj
Hromovládce Tawy, Falka Vlčí tlapka
ČSV
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:51 Sa 17:07 4.64 km/h 09:15:50
8 Dolanský, Petr
ENDY
Border kolie
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:17 Sa 18:10 3.95 km/h 10:52:30
9 Král, Aleš
Angua Vlčí hvězda
ČSV
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:17 Sa 18:10 3.95 km/h 10:52:40
10 Kalianko, Václav
Cyro
hovawart
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:29 Sa 18:40 3.85 km/h 11:11
11 Černý, Jaroslav
Cassie
BOC
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:51 Sa 19:17 3.77 km/h 11:25:10
12 Novák, Jiří
Max
boloňský psík
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:05 Sa 18:32 3.76 km/h 11:26:30
13 Remeš, Leoš
Chico
SH
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:47 Sa 19:42 3.61 km/h 11:54:20
14 Musil, Michael
Angie, Gracy
Sibiřský husky
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:29 Sa 19:46 3.5 km/h 12:16:10

Ženy 1

Order Surname, name Time

1

Topolska, Veronika
nira
alaskan
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:14 Sa 12:39 7.94 km/h 05:25

2

Červenáková, Zlata
Ozzy
BOC
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:09 Sa 12:47 7.63 km/h 05:38:20

3

Kantorová, Kateřina
Aretta Belafra
BOM
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:13 Sa 13:26 6.93 km/h 06:12:30
4 Svobodová, Petra
Lina
kříženec NO
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:14 Sa 14:17 6.11 km/h 07:02:10
5 Dvořáková, Monika
Gaston
Pudl královský
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:40 Sa 14:55 5.93 km/h 07:14:50
6 Valečková, Karolína
Isha, Kenny
KK, Kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:40 Sa 14:55 5.93 km/h 07:15
7 Kosourová, Žaneta
Tremp
Kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:41 Sa 16:11 5.06 km/h 08:30:10
8 Jůdová, Jana
Caibei Ledový třpyt
Aljašský malamut
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:06 Sa 15:57 4.87 km/h 08:50:10
9 Forstová, Daniela
Remy
AV
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:09 Sa 16:18 4.7 km/h 09:08:50
10 Brzobohatá, Michaela
Bady
Border kolie
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:01 Sa 17:04 4.28 km/h 10:02:50
11 Bartoňková, Lucie
Živá
kříženec hyeny a zmije slovenské útulkové
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:57 Sa 18:01 4.27 km/h 10:04
11 Bartoňková, Petra
Scotty Ludvík XIV. Král Slunce
labradoodle
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:57 Sa 18:01 4.27 km/h 10:04
13 Sobotková, Hanka
Endží (Angelic black pearl Desperado czech)
Americký stafordšírský teriér
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:08 Sa 17:59 3.96 km/h 10:51:29
14 Péterová, Katarína
Darwin ze Studeného
ČSV
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:28 Sa 18:40 3.84 km/h 11:11:10
15 Kabátová, Monika
Aiwy
Sibiřský husky
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:03 Sa 18:17 3.83 km/h 11:14:10
16 Jordová, Aneta
Kailua Crazy Cloe
Sibiřský husky
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:03 Sa 18:17 3.82 km/h 11:14:50
17 Sládková, Eva
Aurora
SH
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:20 Sa 18:46 3.76 km/h 11:25:51
18 Musilová, Tereza
Enzo Daddy´s Boy B. G´s Phantasia (Bony), Choco Ó Miss At B.G´s Phantasia (Safira)
Sibiřský husky
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:32 Sa 19:46 3.52 km/h 12:13:10
19 Malíková, Tereza
Miky
Sibiřský husky
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:32 Sa 19:46 3.52 km/h 12:13:50
20 Najmanová, Martina
Besta Atir Bohemia
ČSV
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:50 Sa 22:07 3.01 km/h 14:16:10

Muži 2

Order Surname, name Time

1

Weigel, Libor
Art
manchester terier
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:19 Sa 15:02 6.41 km/h 06:42:39

2

Adámek, Lukáš
Maura
Kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:08 Sa 14:47 5.62 km/h 07:38:50

3

Kozel, Petr
Yery od Hanusky
NDO německý dlouhosrstý ohař
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:19 Sa 18:23 3.89 km/h 11:03:40
4 Honěk, Oldřich
Barney
Samojed
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:20 Sa 19:50 3.44 km/h 12:29:10

Ženy 2

Order Surname, name Time

1

Hušková, Ludmila
Craig Tender Flash
australský ovčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:47 Sa 15:25 6.49 km/h 06:37:40

2

Dzugasová, Lenka
Maxi von Čaňa
xNKO
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:33 Sa 15:57 5.82 km/h 07:23:10

3

Davidová, Mirka
Angela
-
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:02 Sa 16:10 4.72 km/h 09:07:10
4 Weigelová, Kateřina
Lara
kříženka
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:19 Sa 17:42 4.59 km/h 09:22:20
5 Radvanská, Kateřina
Gira
NO bez PP
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:16 Sa 17:03 4.4 km/h 09:46:10
6 Zukalová, Lucie
Daisy
ACD
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:00 Sa 17:04 4.28 km/h 10:03:20
7 Bartoňková, Hana
Ťapka
lady ulice
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:57 Sa 18:02 4.26 km/h 10:05
8 Nováková, Martina
Míša
kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:05 Sa 18:32 3.76 km/h 11:26:40
9 Plisková, Petra
Love
SH
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:48 Sa 19:42 3.61 km/h 11:54
10 Feherová, Iveta
Gaya Arabella
Sibiřský Husky
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:07 Sa 19:13 3.56 km/h 12:05:30
11 Kratochvílová, Jitka
Kačka, Michal
Kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:21 Sa 19:51 3.44 km/h 12:29:40
12 Chocholková, Daniela
Cinnamon Cookie Artic Devil
Sibiřský husky
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:02 Sa 19:33 3.44 km/h 12:31
13 Barošová, Zdeňka
KAILUA COLD CREEK (Kazan)
Sibiřský husky
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:01 Sa 19:33 3.43 km/h 12:31:10
14 Bansethová, Hana
Ciabatta Costcowana von Schnappi Schnapp
šeltie
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:31 Sa 20:16 3.37 km/h 12:44:50
15 Kulawiak, Libuše
Rampelník
kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:30 Sa 20:16 3.37 km/h 12:45:10
16 Smékalová, Ladislava
Abby z Pařezové chaloupky
Parson Russell Terier
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:04 Sa 20:34 3.19 km/h 13:29:50
17 Adamíková, Kateřina
Bruny
voříšek
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:04 Sa 20:34 3.18 km/h 13:30:10
18 Nováková, Zuzana
Gandalf Grey s Divokou krví
československý vlčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:50 Sa 22:17 2.98 km/h 14:26:30
19 Jančíková, Alena
Delaware Fidelis et Fortis
chodský pes
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:20 Sa 21:58 2.94 km/h 14:37:50
20 Křeménková, Jana
Zorka, Ebby
křižovatka
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:00 Sa 21:52 2.89 km/h 14:52

Vycházka


Příchozí

Order Surname, name Time

1

odložilík, radim
Allan,Sára
Pointr,SH
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:44 Sa 11:26 8.15 km/h 02:42

2

Šimčíková, Vendula
Naira, Chapp
ACD, BOC
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:49 Sa 12:12 6.5 km/h 03:23

3

Štefková, Dagmar
Caro Cane Finsternis
ZSL
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:49 Sa 12:13 6.47 km/h 03:24
4 Straka, Michal
Jenny
-
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:15 Sa 11:50 6.14 km/h 03:35
5 Jurásková, Hana
Marvin
Australský ovčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:13 Sa 11:56 5.92 km/h 03:43
5 Šrůtková, Nikol
Frutti
Australský ovčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:13 Sa 11:56 5.92 km/h 03:43
7 Daoudová, Christine
Vincent Vega
AAW - Aljašsko-australský dřevorubecký pes
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:42 Sa 13:00 5.12 km/h 04:18
8 Astrová, Kristýna
Arya z podhradí Staré Plzně
AUO
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:55 Sa 12:21 4.96 km/h 04:26
9 Khlebnikova, Alisa
Archie-Onix Sirius Brix
Labrador
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:58 Sa 12:39 4.7 km/h 04:41
10 Rabelová, Petra
Afrodita
NKO
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:24 Sa 13:07 4.66 km/h 04:43
10 Rabelová, Amálka
Zumi
ESP
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:24 Sa 13:07 4.66 km/h 04:43
12 Hernandez, Jana
Ally
SBT
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:56 Sa 12:42 4.62 km/h 04:46
13 Bečková, Michaela
Fee Bee Valentine Dogs
Whippet
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:24 Sa 13:15 4.54 km/h 04:51
13 Bečková, Tereza
Dalilla Czári Falka
Whippet
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:24 Sa 13:15 4.54 km/h 04:51
15 Němečková, Lucie
Quido
Kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:14 Sa 13:08 4.49 km/h 04:54
16 Luštinský, Hubert
Teo
Maďarský ohař
Start Finish Average speed Whole time
Sa 09:00 Sa 14:00 4.4 km/h 05:00
17 Mikušková, Alena
Dyki
Pyrenejský ovčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 09:00 Sa 14:05 4.33 km/h 05:05
18 Novotná, Michaela
Buggy
mix
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:14 Sa 13:24 4.26 km/h 05:10
18 Novotný, Tomáš
Freya
mix
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:14 Sa 13:24 4.26 km/h 05:10
20 Charousová, Markéta
Early Bird Black Avatar
FCR
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:07 Sa 13:18 4.24 km/h 05:11
21 Mucha, Petr
Bez psa
Bez psa
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:07 Sa 13:19 4.23 km/h 05:12
21 Kormaňáková, Petra
Meggie
Zlatý retrívr
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:06 Sa 13:18 4.23 km/h 05:12
23 Wičarová, Jana
Bart
Boc
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:59 Sa 13:19 4.12 km/h 05:20
23 Wičarová, Viktorie
Chilli
vestaj
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:59 Sa 13:19 4.12 km/h 05:20
25 Čudrnák, Radim
-
-
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:02 Sa 13:30 4.02 km/h 05:28
25 Chlupáček, Jan
-
-
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:02 Sa 13:30 4.02 km/h 05:28
25 Chlupáčková, Hana
Rocky
Rotvajler
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:02 Sa 13:30 4.02 km/h 05:28
25 Sobotková, Kateřina
Sunny
SBT
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:02 Sa 13:30 4.02 km/h 05:28
29 Procházková, Petra
Zorro Mstitel Chancy Remus
Sheltie
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:52 Sa 14:21 4.01 km/h 05:29
30 Blatná, Hana
Ella
kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:27 Sa 14:11 3.84 km/h 05:44
31 Rybář, Matěj
-
-
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:27 Sa 14:12 3.83 km/h 05:45
32 Kandorf, Vladimír
Alba Darest
beagle
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:34 Sa 14:20 3.82 km/h 05:46
32 Kandorfová, Věra
Denny Devil Darest
beagle
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:34 Sa 14:20 3.82 km/h 05:46
32 Otevřelová, Věra
Elvis Darest, Branwen Cernunnos Mawr
Beagle
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:34 Sa 14:20 3.82 km/h 05:46
32 Weigelová, Barbora
-
plyšák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:19 Sa 14:05 3.82 km/h 05:46
32 Weigelová, Tereza
-
plyšák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:19 Sa 14:05 3.82 km/h 05:46
37 Vondráková, Martina
Ave Reya White Dart, Step by Step Staff Komas
SBT
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:05 Sa 14:07 3.65 km/h 06:02
38 Fialová, Klára
Fereshte
hyena veverkovitá
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:01 Sa 14:06 3.62 km/h 06:05
39 Vlčková, Marianna
Arya Václavův dvůr
Bílý švýcarský ovčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:17 Sa 14:29 3.55 km/h 06:12
40 Vlček, Filip
Alíček
SH
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:17 Sa 14:30 3.54 km/h 06:13
41 Pražáková, Martina
Aiwa
Australský ovčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:29 Sa 14:45 3.51 km/h 06:16
42 Rosíková, Petra
Don od Milníku 05
Český Strakatý Pes
Start Finish Average speed Whole time
Sa 07:57 Sa 14:14 3.5 km/h 06:17
43 Zatopkova, Andrea
Deborah Kvítek z Pálavy
Borderkolie
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:28 Sa 14:45 3.5 km/h 06:17
44 Urbánek, Martin
Archie
Kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:09 Sa 14:27 3.49 km/h 06:18
44 Wanecká, Lenka
Mia
Výmarský ohař
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:09 Sa 14:27 3.49 km/h 06:18
44 Oujezdská, Šárka
Sanny
bavorský barvář
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:39 Sa 14:57 3.49 km/h 06:18
47 Křikavová, Klára
Aleah Kira od Neplachovické Lípy
Československý vlčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:09 Sa 14:44 3.34 km/h 06:35
48 Hudcová, Jana
Aron ze Skřinářova (Argo)
Československý vlčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:08 Sa 14:44 3.33 km/h 06:36
49 Salavová, Hana
Temi
Flat coated retriever
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:59 Sa 15:45 3.25 km/h 06:46
50 Kubátová, Eva
Attilio
Italský vodní pes
Start Finish Average speed Whole time
Sa 09:00 Sa 15:48 3.24 km/h 06:48
51 Davidova, Anežka
-
-
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:42 Sa 15:41 3.15 km/h 06:59
51 Jurčová, Štěpánka
Čert
Kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:42 Sa 15:41 3.15 km/h 06:59
51 Valdhans, Samuel
May Surprise Stormyth
Aljašský malamut
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:42 Sa 15:41 3.15 km/h 06:59
54 Přepechalová, Jana
Haity
kříženec
Start Finish Average speed Whole time
Sa 09:00 Sa 16:21 2.99 km/h 07:21
55 Foralová, Andrea
Brigit Love Skotské jaro
Šeltie
Start Finish Average speed Whole time
Sa 09:00 Sa 16:37 2.89 km/h 07:37
55 Lanšperková, Jitka
Fanny
Knirac maly cstr
Start Finish Average speed Whole time
Sa 09:00 Sa 16:37 2.89 km/h 07:37
57 Tůmová, Michala
Amadeus
it. Chrt
Start Finish Average speed Whole time
Sa 09:00 Sa 16:38 2.88 km/h 07:38
58 Bonczková, Lenka
Ondra Shaeny Wakanda Tachunga, Aini
2x Saarloosův vlčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:39 Sa 16:19 2.87 km/h 07:40
59 Fabiánová, Kateřina
Bróg Ragnar Elenya Narmo (Ragnar)
saarloosův vlčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:38 Sa 16:19 2.86 km/h 07:41
59 Fabiánová, Andrea
Princezna Meggy
west highland white terrier
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:38 Sa 16:19 2.86 km/h 07:41
61 Hübnerová, Petra
Marilyn Monroe
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:37 Sa 16:21 2.84 km/h 07:44
61 Kadeřábková, Zuzana
Bára,Flash
AKE,BOC
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:37 Sa 16:21 2.84 km/h 07:44
63 Brožovič, Miroslav
-
-
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:04 Sa 16:24 2.64 km/h 08:20
63 Matoušek, Jiří
Jessie
Australský ovčák
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:04 Sa 16:24 2.64 km/h 08:20
63 Matoušková, Marcela
Alík od Máničky
Foxteriér hladkosrstý
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:04 Sa 16:24 2.64 km/h 08:20
63 Palatková, Kristýna
Ať má štěstí od Máničky
kolie krátkosrstá
Start Finish Average speed Whole time
Sa 08:04 Sa 16:24 2.64 km/h 08:20