Zaregistrovat / Přihlásit se
DOGTREKKING.cz

Výsledková listina pro závod ŠLAPANICKÝ DOGTREKKING


LONG


DTW1

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Pichrtová, Lucie
Kleo
kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:16 Pá 20:03 7,04 km/h 12:47:29
15

2

Harvankova, Anna
Uno Milagro Dream of joy
Border collia
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:01 Pá 21:16 6,31 km/h 14:15:48
14

3

Pacáková, Kateřina
Baila Sheratan
rhodéský ridgeback
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:51 Pá 23:28 5,76 km/h 15:37:40
13
4 Štefková, Jana
Jenny
kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:13 Pá 23:42 5,46 km/h 16:29:33
12
5 Šmotková, Lucie
Oliva
kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:56 So 01:28 5,44 km/h 16:32:58
11
6 Stejskalová, Soňa
Bewitched Bastien
Bearded Collie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:07 So 00:21 5,22 km/h 17:14:12
10
7 Wáwrová, Luisa
Freyja
Beauceron
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:30 So 02:50 4,66 km/h 19:20:01
9
8 Deverová, Romana
Urranus Daraskár
Chodský pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:08 So 05:58 3,94 km/h 22:50:05
8
9 Čípová, Hana
Cylia z Hlásovské louky
NSDTR
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:02 So 06:16 3,87 km/h 23:14:16
7
10 Juřenová, Renáta
Bernard Noupasaran
Border teriér
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:37 So 11:02 3,41 km/h 26:25:45
6
11 Foberová, Markéta
Cairo z Osůvek
Flat Coated Retriever
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:18 So 11:02 3,24 km/h 27:44:43
5
12 Mundilová, Monika
Goddess Arwen of Kims dream
Sibiřský Husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:57 So 18:29 2,61 km/h 34:32:29
4
13 Rafajová, Alena
Merlin
MOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 So 21:37 2,46 km/h 36:37:24
3
14 Sládková, Eva
Aurora
Husky s kapkou malamuta
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:09 So 21:14 2,43 km/h 37:05:34
2
0 Jakubcová, Lucie
Baron z Čechových sadů
Rhodéský ridgeback
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:21 DNF DNF DNF
0
0 Kinclová, Monika
Crazy Hradní sklep
BOM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:45 DNF DNF DNF
0
0 Solařová, Eliška
Daiko Moravia Traj
Bílý švýcarský ovčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:14 DNF DNF DNF
0
0 Šuleková, Lucie
Siggy
Pitbull
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:26 DNF DNF DNF
0
0 Foralová, Anna
Rufi
border teriér
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:20 DNF DNF DNF
0

DTM1

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Družba, Lukáš
Coudy
Vořech
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:04 Pá 16:44 9,3 km/h 09:40:29
15

2

Adámek, Zbyněk
Dix
BO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:18 Pá 18:16 9,03 km/h 09:58:18
14

3

Kadlec, Tomáš
Duci
Belgický ovčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 Pá 18:58 9,02 km/h 09:58:58
13
4 Řezáč, Martin
Suki
Sibiřský Husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:48 Pá 18:30 8,4 km/h 10:42:50
12
5 Hamberger, Martin
Kymi
Sibiřský husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:03 Pá 21:00 6,45 km/h 13:57:20
11
6 Panáček, Lukáš
Bekky Domgor
BOM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:17 Pá 21:16 6,43 km/h 13:59:34
10
7 Kiršbaum, Jakub
Janette
AMSTAF
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:06 So 00:21 5,22 km/h 17:15:23
9
8 Navrátil, Petr
Ronon Diamond
APBT
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:27 So 02:57 4,61 km/h 19:30:56
8
9 Egg, jiří
Archiebald
Bílý švýcarský ovčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:09 So 05:48 3,97 km/h 22:39:11
7
10 Šafář, Jakub
Ax Pearl Grey of Kim's Dream
Sibiřský husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:50 So 08:22 3,67 km/h 24:32:26
6
11 Šesták, Lukáš
Poppy
NO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:12 So 09:32 3,55 km/h 25:20:55
5
12 Konecký, Vít
Annika Of Ice
Sibiřský Husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:52 So 09:22 3,53 km/h 25:30:23
4
13 Dvořák, Petr
Luky a Riči
ACD
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:56 So 18:29 2,6 km/h 34:33:31
3
14 Sofka, František
Vendy
kříženec útulkový
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:28 So 18:53 2,54 km/h 35:25:20
2
15 Šmíd, Michal
Bessie z Čermenských lesů
Chodský pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 So 21:37 2,46 km/h 36:37:26
1
16 Valihrach, Zdeněk
Xaelah "Polárka" Siwash Legend
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:11 So 21:15 2,43 km/h 37:04:02
1
17 Saida, Ondřej
Hektór Runner Family Grand Forjana
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:10 So 21:15 2,43 km/h 37:05:10
1
0 Martaus, Pavel
Ziggy
Vořech
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:44 DNF DNF DNF
0

DTW2

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Bayerová, Helena
Arthur Smiling a Dayko Indie
Border kolie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:10 Pá 20:40 6,66 km/h 13:30:43
15

2

Wáwrová, Eva
Irelia
Beauceron
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:29 Pá 22:08 6,14 km/h 14:39:09
14

3

Čiperová, Lenka
Garp
beauceron
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:20 Pá 23:41 5,86 km/h 15:21:38
13
4 Plaštiaková, Miroslava
Falco
kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:19 Pá 23:28 5,57 km/h 16:09:40
12
5 Rožňová, Anna
Rookie K.J.
traildog
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:53 So 01:56 4,99 km/h 18:03:10
11
6 Veselá, Alena
Beruška + Brita
Aljašský malamut
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:59 So 02:55 4,75 km/h 18:56:10
10
7 Andrlová, Dagmar
AURA Stella Amica
Curlycoatedretriever
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:15 So 02:55 4,57 km/h 19:40:47
9
8 Veveričíková, Monika
Indiana Rory Martinský zdroj
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:11 So 05:22 4,06 km/h 22:11:17
8
9 Hrubcová, Dana
Aiko
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:32 So 08:18 3,63 km/h 24:46:50
7
10 Křováková, Hana
Alischa z Divoké Třešňovky
Hovawart
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 So 12:27 3,28 km/h 27:27:19
6
11 Majerová, Simona
Airin, Dasty
ČSV, kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:23 So 16:07 2,75 km/h 32:44:46
5
12 Kubísková, Dana
Apokalyptik
ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:58 So 18:29 2,61 km/h 34:31:30
4
13 Knopová, Kateřina
Ponny
bígl
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:12 So 18:57 2,52 km/h 35:45:33
3
14 Mikolášová, Šárka
Dašenka, Lidunka, Galika, Barunka, Johanes
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:05 So 22:33 2,28 km/h 39:28:54
2
0 Nováková, Pavla
Fria od Jakubského rybníka
Anglický špringršpaněl
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:53 DNF DNF DNF
0

DTM2

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Kocourek, Lubomír
Booth
BŠO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:55 Pá 20:59 7,45 km/h 12:04:52
15

2

Davidov, Martin
Agi
kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:13 Pá 21:00 7,04 km/h 12:47:07
14

3

Vala, Viktor
Mia Vala's, Vincent
AAW
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:36 So 00:28 5,67 km/h 15:52:13
13
4 Kovâč, Jaroslav
Lola
Sibirsky husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:52 So 00:45 5,66 km/h 15:53:15
12
5 Šeda, Jan
Hick Sideric Miks
HW
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:44 So 01:28 5,37 km/h 16:44:54
11
6 Tonder, Čestmír
Bury, Caesar
ZSL
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:24 So 01:50 4,88 km/h 18:26:48
10
7 Šikuta, Erik
Fredy
KAO+NO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:58 So 03:49 4,77 km/h 18:51:02
9
8 Unger, Viktor
Paloma
Ratonero Bodeguero Andaluz
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:34 So 02:55 4,65 km/h 19:21:40
8
9 Školník, Pavel
Airy z Litavské kotliny
ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:31 So 02:54 4,64 km/h 19:23:38
7
10 Hrubec, Tomáš
Jack
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:33 So 08:18 3,63 km/h 24:45:51
6
11 Bolehovský, Libor
Angie Akruko
chodský pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 So 12:27 3,28 km/h 27:27:18
5
12 Bodlák, Luboš
Monte od Strážné skaly
Chodsky pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:38 So 12:59 3,17 km/h 28:21:17
4
13 Kolář, Karel
NEIRA
GR
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:14 So 12:59 3,13 km/h 28:45:26
3
14 Soudek, Vojta
Tara
STP
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:25 So 15:10 2,83 km/h 31:45:22
2
15 Honěk, Oldřich
Barney
Samojed
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:22 So 16:07 2,75 km/h 32:45:43
1
16 Polášek, Roman
Apu
šiperka
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:19 So 22:02 2,39 km/h 37:43:08
1
17 Budiský, Martin
COLT
borderská kolia
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:05 So 22:33 2,34 km/h 38:28:53
1
0 Chvalný, Jaroslav
Max
Ast
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 DNF DNF DNF
0
0 Novák, Jan
Fria od Jakubského rybníka
Anglický špringršpaněl
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:54 DNF DNF DNF
0

MID


DMW

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Kakáčová, Jana
Carl Lewis
NKO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:21 So 12:37 10,51 km/h 04:16:59
15

2

Martinů, Jana
Mia
Evropský saňový peš
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:55 So 13:12 10,48 km/h 04:17:43
14

3

Červenáková, Zlata
Ozzy
BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:25 So 12:35 8,71 km/h 05:10:06
13
4 Dvořáková, Monika
Gaston
Královský pudl
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:23 So 13:57 8,07 km/h 05:34:32
12
5 Chmelařová, Lenka
Bonie
Ohař X Labrador
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:09 So 13:51 7,89 km/h 05:42:06
11
6 Truskova, Iveta
Eddie
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:31 So 14:20 7,72 km/h 05:49:43
10
7 Šťastná, Eva
Ceana Grian od Knapovského potoka
Bílý švýcarský ovčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:19 So 14:17 7,54 km/h 05:58:14
9
8 Miklovičová, Ivana
Call me Chickasaw v Pohyby
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:43 So 13:51 7,33 km/h 06:08:07
8
9 Dzugasová, Lenka
Maxi
xNKO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:57 So 15:12 7,19 km/h 06:15:45
7
10 Kostelanská, Tereza
Aischa the Princess Wulfkeena
Beagle
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:49 So 14:22 6,86 km/h 06:33:39
6
11 Kokešová, Michaela
Osman Jantar Devil
MOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:22 So 15:01 6,75 km/h 06:39:52
5
12 Kunická, Jana
Everette de Alphaville Bohemia, Hašlerka Gery-Jane
Holandský ovčák, Chodský pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:44 So 14:33 6,59 km/h 06:49:41
4
13 Kučerová, Hana
Kira
ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:13 So 15:18 6,34 km/h 07:05:41
3
14 Nováčková, Taťána
X´Mas Xanthippe Kelečský poklad
Chesapeake Bay Retriever
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:15 So 15:20 6,34 km/h 07:05:52
2
15 Šejnohová, Romana
Darya Srdce draka
československý vlčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:14 So 15:21 6,31 km/h 07:07:42
1
16 Levová, Jitka
Kevin
sibiřský husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:00 So 14:15 6,2 km/h 07:15:17
1
17 Davidová, Mirka
Gaia
Australský ovčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:16 So 14:54 5,89 km/h 07:38:31
1
18 Zukalova, Barbora
Nara
Kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:10 So 15:54 5,81 km/h 07:44:54
1
19 Kočí, Monika
Fifinka a Kenny
kříženci
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:13 So 15:09 5,67 km/h 07:56:15
1
20 Večeřová, Michaela
Branny Cordis Paladin
Hovawart
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:10 So 15:13 5,58 km/h 08:03:40
1
21 Menoušková, Klára
Gaia Nymeria s Divokou krví
ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:39 So 15:43 5,58 km/h 08:04:13
1
22 Harnová, Jana
Bastien
kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:37 So 15:41 5,57 km/h 08:04:24
1
23 Musilová, Tereza
Enzo Daddy's boy B.G's Phantasia
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:19 So 15:33 5,46 km/h 08:14:30
1
24 Zabloudilová, Tereza
Eloki Rose of Nordic
Sibiřský husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:18 So 15:33 5,45 km/h 08:15:33
1
25 Macková, Renáta
Cácorka z Bohumínské mokřiny
SH +MOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:34 So 16:55 5,39 km/h 08:21:19
1
26 Frimlová, Adéla
blEška
Malý münsterlandský ohař x Hladkosrstý foxteriér
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:27 So 15:48 5,38 km/h 08:21:26
1
27 Radvanská, Kateřina
Gira
NO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:22 So 15:50 5,31 km/h 08:28:07
1
28 Hronová, Martina
Berry a Kira
bíglové
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:20 So 15:49 5,3 km/h 08:29:41
1
29 Nováková, Martina
Rita
LR
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:21 So 15:54 5,26 km/h 08:33:04
1
30 Melicharová, Sára Berenika
Foggy
Bílý švýcarský ovčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:57 So 16:36 5,19 km/h 08:39:46
1
31 Szakošova, Lucie
MAJKY
x australsky ovčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:35 So 16:17 5,17 km/h 08:42
1
32 Marcellová, Ľubica
Polárka
kríženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:40 So 16:24 5,14 km/h 08:44:48
1
33 Mikušková, Alena
Semi
šeltie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:03 So 15:51 5,11 km/h 08:48:43
1
34 Jordová, Aneta
Kailua Crazy Cloe
Sibiřský husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:52 So 16:45 5,06 km/h 08:53:06
1
35 Šimáčková, Kateřina
Diego z Rudého údolí
Československý vlčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:34 So 16:38 4,96 km/h 09:04:18
1
36 Pavlátová, Lenka
Genny Chantal Wandellmere
RR
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:11 So 17:25 4,87 km/h 09:14:59
1
37 Bradáčová, Petra
Coin Operated Boy Arctic Devil
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:54 So 17:15 4,81 km/h 09:21:28
1
38 Barošová, Zdeňka
KAILUA COLD CREEK (Kazan)
sibiřský husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:53 So 17:15 4,8 km/h 09:22:22
1
39 Lepková, Zuzana
Barney
Australský ovčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:58 So 17:21 4,79 km/h 09:23:43
1
40 Šrůteková, Dominika
Zoe Zabrina Alary Aslar (Lexi)
Doberman
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:27 So 17:54 4,76 km/h 09:27:11
1
41 Greplová, Renáta
Bessie Smith Molinari
Krátkosrstá kolie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:25 So 17:54 4,74 km/h 09:29:24
1
42 Kapustová, Zdeňka
Ashkii Funny Pack
JRT
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:04 So 16:48 4,62 km/h 09:44:19
1
43 Jiroutová, Adéla
Kailua Crystal Mountain
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:51 So 17:47 4,53 km/h 09:56:17
1
44 Svatoňová, Petra
Žofka
kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:12 So 17:08 4,53 km/h 09:56:25
1
45 Baštová, Kateřina
Tea
Border kolie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:11 So 17:08 4,52 km/h 09:57:23
1
46 Lojkásková, Irena
Skippy
xJRT
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:08 So 18:12 4,47 km/h 10:04:36
1
47 Ptáčková, Šárka
Borek
ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:03 So 18:15 4,41 km/h 10:12:01
1
48 Charousová, Markéta
Early Bird Black Avatar
FCR
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:30 So 17:47 4,37 km/h 10:17:30
1
49 Málková, Irena
Chilli
slovenksý korgi
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:29 So 17:47 4,37 km/h 10:18:33
1
50 Wičarová, Jana
Bárt
BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:28 So 17:47 4,36 km/h 10:19:23
1
51 Nohelová, Iveta
Eischen Severozápadní cesta
Český horský pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:17 So 18:47 4,28 km/h 10:30:23
1
52 Stibranyiova, Eva
Ebbie Šedý chlup
Československý vlčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:44 So 19:15 4,27 km/h 10:31:44
1
53 Kormaňáková, Petra
Meggie
Zlatý retrívr
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:31 So 18:05 4,26 km/h 10:34:16
1
54 Pressová, Petra
Bria Airin Vlčí tlapka
Československý vlčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:06 So 17:40 4,25 km/h 10:34:48
1
55 Kalinová, Monika
Kodiak od Mamutí skály
Aljašský malamut
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:01 So 18:47 4,17 km/h 10:46:54
1
56 Dluhošová, Zuzana
Andronica Yantarni
Aljašský matlamuth
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:37 So 20:02 3,94 km/h 11:25:45
1
57 Valečková, Zdeňka
Boisterous Jarmusch Arctic Devil
Sibiřský husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:45 So 19:23 3,86 km/h 11:38:49
1
58 Berdychová, Zuzana
Balboa
NO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:48 So 19:28 3,85 km/h 11:40:29
1
59 Marcišinová, Miroslava
Ria
BOM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:33 So 20:35 3,74 km/h 12:02:49
1
60 Heinrichová, Petra
B" Kathleen
CC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:32 So 20:35 3,73 km/h 12:03:47
1

DMM

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Stolárik, Peter
Hot Chocolate Song
NOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:17 So 10:55 12,39 km/h 03:38
15

2

Kožoušek, Adam
Imy
MMO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 09:01 So 12:58 11,39 km/h 03:57:01
14

3

Czerner, Lukáš
Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett "Viki"
Flat Coated Retriever
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:32 So 11:41 10,82 km/h 04:09:28
13
4 Blecha, Oldřich
Balů
Maďarský ohař
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:09 So 11:23 10,6 km/h 04:14:43
12
5 Swaczyna, Radek
Bono
Český strakatý pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:05 So 12:44 9,66 km/h 04:39:37
11
6 Drahotský, Jakub
Coffee Amorevita
Český strakatý pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:20 So 13:08 9,37 km/h 04:48:12
10
7 Antoš, Jan
Arny
Ohař x
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:26 So 12:18 9,22 km/h 04:52:50
9
8 Skula, Zdeněk
Loki Odinson ArQeVa
ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:38 So 12:52 8,58 km/h 05:14:40
8
9 Weigel, Libor
Bella
kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:15 So 12:42 8,24 km/h 05:27:31
7
10 Vícha, Daniel
Cornelius Vlčí stín
ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:45 So 14:15 8,17 km/h 05:30:18
6
11 Solanský, Robin
Caesar
Border kolie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:29 So 14:21 7,65 km/h 05:52:53
5
12 Jochec, Tomáš
Jerry
AUO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:35 So 14:29 7,62 km/h 05:54:27
4
13 Adámek, Lukáš
Maura
Kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:01 So 13:15 7,21 km/h 06:14:39
3
14 Demeter, Jan
Rita
Krizenec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:56 So 14:10 7,2 km/h 06:14:50
2
15 Majer, Miroslav
Calton Srdce draka / Ragnar
ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:36 So 15:40 6,37 km/h 07:04:04
1
16 Krba, Jan
Aura
Auvergnéský ohař
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:30 So 15:48 6,15 km/h 07:18:45
1
17 Janků, Tomáš
Cami V pohybu
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:23 So 14:44 6,11 km/h 07:21:41
1
18 Feřt, Jiří
Marwyn Tele von Třebíč
Laserhund
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:33 So 15:13 5,86 km/h 07:40:43
1
19 Kuchař, Jiří
Márvin
Border kolie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:12 So 15:55 5,82 km/h 07:43:37
1
20 Harna, Libor
Amee Yantarni
Aljašský malamut
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:36 So 15:41 5,56 km/h 08:05:19
1
21 Buchta, Adam
Bender
Rotvajler
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:24 So 16:22 5,01 km/h 08:58:43
1
22 Kratěna, Jan
Csoki
Mudi
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:07 So 17:19 4,89 km/h 09:12:03
1
23 Bradáč, Honza
Cinnamon Cookie Arctic Devil
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:55 So 17:15 4,82 km/h 09:20:25
1
24 Zigray, Jozef
Aisha, Abilene
Beauceron
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:56 So 18:19 4,79 km/h 09:23:33
1
25 Haumer, Jan
Charlotte Moravia Temperamento
labrador retriever
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:26 So 17:54 4,75 km/h 09:28:13
1
26 Beran, Jiří
Amy Bovaxy
Sibiřský husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:42 So 17:21 4,66 km/h 09:39:40
1
27 Němota, Filip
Kailua Sweet Seduction
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:50 So 17:47 4,52 km/h 09:57:21
1
28 Vítek, Jaroslav
Meggina
gordonsetr
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:59 So 19:04 4,46 km/h 10:05:36
1
29 Růčka, Bronislav
Dag Ledová stopa
Sibiřský Husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:00 So 18:06 4,45 km/h 10:06:52
1
30 Růčka, Tomáš
Cassidy Ledová stopa
Sibiřský Husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:59 So 18:06 4,45 km/h 10:07
1
31 Bača, Ondřej
Elsha
Český horský pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:16 So 18:48 4,27 km/h 10:32:03
1
32 Urban, Martin
Archie Black Of Kim´s dream
Sibiřský husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:07 So 17:40 4,26 km/h 10:33:51
1
33 Hochman, Ondřej
Engie z Kováňské tvrze
Aljašský malamut
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:02 So 18:47 4,18 km/h 10:45:56
1
34 Adámek, Vojta
Biorka Yantarni
Aljašský matlamuth
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:38 So 20:02 3,94 km/h 11:24:46
1
35 Pokorný, Antonín
Eragon Aryan of Kim's Dream
Sibiřský husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:46 So 19:23 3,87 km/h 11:37:51
1
36 Štoček, Jiří
Foggy
NO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:47 So 19:27 3,85 km/h 11:40:32
1